Obecnie Centrum Medyczne posiada umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia pozwalającą prowadzić leczenie stomatologiczne u dzieci oraz u dorosłych a także leczenie protetyczne (protezy akrylowe). W celu skorzystania z leczenia stomatologicznego refundowanego przez Narodowy Fundusz Zdrowia ubezpieczeni w NFZ pacjenci rejestrują się w rejestracji Gremed.